Wystawa Dobrych Innowacji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy Dobre Innowacje.

AKTUALIZACJA Innowacje na warsztat

AKTUALIZACJA Nowy termin warsztatu Innowacje społeczne dla osób z niepełnosprawnością: przestrzeń cyfrowa to 7 czerwca 2021, godzi. 16:00. Zapraszamy do udziału.
2021-02-23

Przegadaj pomysł z ekspertami

Zanim zgłosicie swoje pomysły na innowacje społeczne do naszego programu, gorąco zachęcamy do opowiedzenia o nich naszym ekspertom. Dlaczego warto? Doświadczenia z pierwszej tury pokazują, że podpowiedzi ekspertów pomogły Innowatorom dopracować ich pomysły i lepiej przygotować zgłoszenia.

Proponujemy więc, by skorzystać z indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami od nowych technologii, innowacji społecznych, dostępności oraz myślenia projektowego (design thinking). Wystarczy odezwać się do opiekunów jednego z naszych Inkubatorów Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie lub Warszawie: https://dobreinnowacje.pl/kontakt. A ci umówią was na rozmowę z ekspertem w dogodnym terminie i formie, np. konsultacji telefonicznej lub spotkania online.

Naszymi ekspertami są: Konrad Rokoszewski, ekspert ds. innowacji społecznych; e-mail: konrad.rokoszewski@wp.pl, tel: 602 768 166
Ewa Gołębiowska, ekspert ds. dostępności, osób niepełnosprawnych oraz starszych
Lubomira Trojan, ekspert ds. myślenia projektowego
Łukasz Klimek, ekspert ds. nowych technologii
Piotr Piątek, ekspert ds. nowych technologii
...
2021-01-15

Rusza drugi nabór

Ogłaszamy drugi nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabór potrwa od 18 stycznia do 18 kwietnia 2021.
2021-01-07

Zmiana terminu składania kompletnych pomysłów

Uwaga Innowatorzy! Informujemy, że termin składania kompletnych pomysłów na innowację społeczną zostaje przedłużony o tydzień, do 15 stycznia 2021. Powodem są kłopoty techniczne ze stroną internetową projektu, które zostały już rozwiązane.
2020-11-13

Nabór kompletnych pomysłów na innowacje

Informujemy, że ruszył nabór kompletnych pomysłów na innowację społeczną. Termin składania dokumentów mija 8 stycznia 2021.
2020-11-02

Wyniki naboru

Wiemy już które wstępne pomysły na innowacje społeczne przechodzą do kolejnego etapu.
Wybrani w ocenie merytorycznej innowatorzy zostaną poproszeni o złożenie kompletnego pomysłu na innowacje społeczną za pośrednictwem elektronicznego formularza.
Dziękujemy wszystkim Innowatorm, którzy zgłosili wstępne pomysły. Przypominamy też, że w Programie jest planowany drugi nabór.
Logo